HEMA: verschil tussen versies
Uit wakkerpedia
(https://www.geenstijl.nl/5188025/rookworst-zonder-r-is) |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | ''Hollandsche | + | ''Hollandsche Eenheidsworschten MAatschappij'' |
| Regel 7: | Regel 7: | ||
---- | ---- | ||
| + | |||
| + | ''Het verbaast mij dat de rookworst nog niet geforceerd alleen halal beschikbaar is. De Hema is tegenwoordig een winkel waar je louter nog kan shoppen voor hoofddoekjes en schoolspullen. Ik kom er niet meer sinds ze zwarte piet in de ban hebben gedaan. De Hema liep hiermee voorop en zijn mede veroorzakers van het slopen van onze tradities. Dat vergeef ik ze niet.''<br /> | ||
| + | '''Laisser-faire | 26-01-26 | 16:06''' | ||
''Kijk maar naar de politieke schijnheiligheid van de HEMA. Uit angst voor terreur zijn ze gestopt met het benoemen van Paas, Kerst etc, Goh, wat deugen wij toch en ondertussen de leverancier 120 dagen op zijn geld laten wachten. Van mij mag die hele HEMA morgen failliet gaan.''<br /> | ''Kijk maar naar de politieke schijnheiligheid van de HEMA. Uit angst voor terreur zijn ze gestopt met het benoemen van Paas, Kerst etc, Goh, wat deugen wij toch en ondertussen de leverancier 120 dagen op zijn geld laten wachten. Van mij mag die hele HEMA morgen failliet gaan.''<br /> | ||
'''Haberdoebas | 18-08-18 | 23:38''' | '''Haberdoebas | 18-08-18 | 23:38''' | ||
Huidige versie van 26 jan 2026 om 15:55
Hollandsche Eenheidsworschten MAatschappij
Het verbaast mij dat de rookworst nog niet geforceerd alleen halal beschikbaar is. De Hema is tegenwoordig een winkel waar je louter nog kan shoppen voor hoofddoekjes en schoolspullen. Ik kom er niet meer sinds ze zwarte piet in de ban hebben gedaan. De Hema liep hiermee voorop en zijn mede veroorzakers van het slopen van onze tradities. Dat vergeef ik ze niet.
Laisser-faire | 26-01-26 | 16:06
Kijk maar naar de politieke schijnheiligheid van de HEMA. Uit angst voor terreur zijn ze gestopt met het benoemen van Paas, Kerst etc, Goh, wat deugen wij toch en ondertussen de leverancier 120 dagen op zijn geld laten wachten. Van mij mag die hele HEMA morgen failliet gaan.
Haberdoebas | 18-08-18 | 23:38